wulkanizacja-zajko.pl
WitamyOfertaO nasKontakt z namiPorady
O nas

Nasz zakład powstał w 1984 r. i przez wieloletnie doświadczenie w branży oponiarskiej zyskał bardzo duże zaufanie wśród klientów, m.in. wysoką jakością świadczonych usług. Po kilku latach naszą ofertę wzbogaciliśmy o sprzedaż ogumienia, otrzymując autoryzację ASO Stomil-Olsztyn teraz Michelin Polska S.A. Nasi pracownicy cały czas uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez naszych partnerów handlowych oraz Michelin Polska w celu podnoszenia niezbędnej wiedzy do wykonywania wysokiej jakości usług.
Zakład wyposażony jest w nowoczesne maszyny Niemieckiej firmy HOFMANN. Naprawę ogumienia wykonujemy wysokiej jakości materiałami firmy Rema TIP-TOP.
Prowadzimy sprzedaż opon takich marek jak Michelin, Kleber, BFGoodrich, Continental, Barum, Bridgestone, Nokian, Hankook, Dunlop, Goodyear, Vredestein. Współpracujemy z wieloma hurtowniami opon w całej Polsce jesteśmy w stanie sprowadzić nawet jedną oponę, nietypową lub z wychodzącym bieżnikiem w ciągu 24h.W naszej ofercie posiadamy duży wybór felg stalowych i aluminiowych takich marek jak AEZ, ENZO, DOTZ, DEZENT
Od 2003 roku wychodząc zapotrzebowaniu naszych klientów zajęliśmy się profesjonalnym prostowaniem felg stalowych i aluminiowych, które jest niezbędne do prawidłowego wyważenia statycznego i dynamicznego koła.

                            

      

   

   

    

WitamyOfertaO nasKontakt z namiPorady